Мешканці вулиці у селі неподалік Рівного не можуть зайти додому

І навіть заїхати

Мешканці села Новостав Зорянської сільради у Рівненському районі налаштовані на радикальні дії. Їхнє прохання про будівництво нормальної дороги не чують, каже мешканка села Світлана Патійчук:

Звертаюся до вас від імені жителів села НОВОСТАВ, які проживають на вулиці Новій. Дорогу, яка йде нашою вулицею, важко назвати «дорогою»: скільки ми проживаємо, стільки ми власними силами вимощуємо цю вулицю, щоб можна було хоч якось добратися до наших домівок... Цієї зими техніка з прибирання снігу до нас не дійшла і на цей момент ми маємо таку ситуацію, що не лише проїхати, але і пройти додому неможливо... Сьогодні мій тато їхав додому і загруз...

 

Ми просимо в.о голови Зорянської селищної ради Михайло Дяченко, заступника Максимчук Олену Володимирівну посприяти у виділенні коштів на нормальну дорогу. Ми будемо писати колективне звернення... Будь ласка, допоможіть нам...

До слова, за останній тиждень у соціальних мережах з’явилися сотні подібних скарг. Зауважимо, що скаржаться не лише мешканці сіл, а й жителі Рівного. У деяких мікрорайонах є місця, де взагалі весною не пройдеш, навіть не проїдеш.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень