Роботи за півмільярда гривень на Рівненщині тривають

Частину вже майже завершили

Незважаючи на холодну дощову осінь, на Рівненщині продовжують ремонтувати дороги. Цим зараз опікується шість фірм – місцевих та з інших областей.

На усе планують витратити близько півмільярда гривень. Сьогодні голови районів, представники підрядників та керівництво області зібралися на проміжну нараду.

Там повідомили, що значну частину роботи в Рівненській області вже виконали, розповідає керівник обласної служби автомобільних доріг Петро Удовиченко:

На сьогодні ми завершуємо проведення робіт за кошти бюджетні – майже 99 %. Також закінчуємо роботу за кредитні кошти – 60-70%. Основна наші робота нині проводиться за кошти митного експерименту.

Зокрема за 160 мільйонів бюджетних коштів ремонтуються дороги в семи районах області. 300 мільйонів з митного експерименту спрямують на ремонт траси Городище – Рівне – Староконстянтинів та інші ремонти.

До слова, на зустрічі представники  підрядників і районів отримали низку зауважень щодо роботи, втім, керівництво Рівненщини зауважує, що загрози виконанню ремонтів немає.

Зазначається, що підрядники працюють навіть уночі, адже машин у такий час менше.  Після завершення ремонту оновлене дорожнє покриття матиме гарантію на три роки.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень