

«Взимку його немає сенсу запускати»
Фонтану за кінопалацом «Україна» у Рівному не вмикатимуть до весни. Наразі там ще ремонтують водопостачання, адже раніше труби фонтану протікали й місто мало збитки від втрати води. Поки що там тривають ремонтні роботи, які, ймовірно, завершаться взимку, але тоді запускати фонтан немає сенсу, каже заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький:
Ну взимку фонтан ми запускати не будемо, а навесні – запустимо. Цей зробимо, і робитимемо наступний, той, що в кінці «Бродвею».
Додамо, що на реконструкцію фонтану виділили близько 1,5 млн гривень. Проводити ремонт мереж водопостачання доручили «Рівнеоблводоканалу». Також на фонтані планують встановити освітлення та навіть звукову апаратуру, аби фонтан «співав» аналогічно тим, що у Вінниці.
Радіо Трек: НОВИНИ
Досить уже говорити «добрий ранок»: Як правильно вітатися вранці українською мовою
60 років більше – не межа для мобілізації: у Раді вирішили змінити вік тих, кого залучать до війська
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Якщо на телефоні встановлений Приват 24: клієнтам повідомили про зміни
Важка дитина: 5 найнеслухняніших дітей за знаком Зодіаку
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415