Стоматологині з Рівного, яку звинувачують у побитті дітей, анулювали ліцензію (ФОТО)

Тепер вона не має права приймати та лікувати пацієнтів

Стоматологині з Рівного, яку звинувачують у побитті дітей під час прийомів, анулювали ліцензію. Відтепер Інна Кравчук не має права приймати й лікувати пацієнтів, повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Під час досудового розслідування здобуто інформацію, яка свідчить про порушення фізичною особою-підприємцем вимог законодавства України з питань ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, - йдеться у повідомленні прокуратури.

Відомо, що за ініціативою прокуратури МОЗ України провело позапланову перевірку на дотримання ліцензійних умов з медичної практики, у тому числі дотримання стандартів медичної допомоги.

Виявлені порушення стоматологинею усунені не були, що стало підставою, за наслідками ініційованої прокурором повторної позапланової перевірки, видання Міністром охорони здоров’я наказу про анулювання  ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Інну Кравчук звинувачують у нанесенні побоїв та умисних легких тілесних ушкоджень малолітнім пацієнтам. У лютому в мережі оприлюднили відео, на якому видно, як лікарка під час прийому шарпає та б'є дітей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень