Стоматологині з Рівного, яку звинувачують у побитті дітей, анулювали ліцензію (ФОТО)

Тепер вона не має права приймати та лікувати пацієнтів

Стоматологині з Рівного, яку звинувачують у побитті дітей під час прийомів, анулювали ліцензію. Відтепер Інна Кравчук не має права приймати й лікувати пацієнтів, повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Під час досудового розслідування здобуто інформацію, яка свідчить про порушення фізичною особою-підприємцем вимог законодавства України з питань ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, - йдеться у повідомленні прокуратури.

Відомо, що за ініціативою прокуратури МОЗ України провело позапланову перевірку на дотримання ліцензійних умов з медичної практики, у тому числі дотримання стандартів медичної допомоги.

Виявлені порушення стоматологинею усунені не були, що стало підставою, за наслідками ініційованої прокурором повторної позапланової перевірки, видання Міністром охорони здоров’я наказу про анулювання  ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Інну Кравчук звинувачують у нанесенні побоїв та умисних легких тілесних ушкоджень малолітнім пацієнтам. У лютому в мережі оприлюднили відео, на якому видно, як лікарка під час прийому шарпає та б'є дітей.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень