У лікарні Вараша запрацювала потужна киснева станція

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль щиро дякує медпрацівникам за їхню працю

У Вараській багатопрофільній лікарні на Рівненщині запрацювала сучасна блочно-модульна киснева станція. Тепер вона є автоматизованою системою, яка самостійно виробляє і подає кисень.

– Це дуже важлива подія не лише для мешканців району, але й для усієї області. Адже тепер станція є автоматизованою системою, яка самостійно виробляє і подає кисень. А ще недавно медзаклад закупляв балони з киснем у Львові, яких вистачало ненадовго.

 

Щиро дякую лікарям закладу, які щодня борються за здоров’я та життя пацієнтів. Ціную працю кожного медика, - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Станція здатна перекрити потребу у кисні для 220 ліжок і має низьке енергоспоживання. Завдяки спеціальному бустеру надлишковий кисень можна заправляти в балони для власного резерву або для реалізації іншим споживачам.

Обладнання лікарень кисневими станціями дозволить підготуватися до наступних хвиль коронавірусу та забезпечить киснем реанімаційних пацієнтів і після епідемії, - повідомляє РОДА.

Нагадаємо, що це вже третя киснева станція в області. Ще дві працюють у Рівному та Гощі.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень