Вибори у Красноармійську скасували

Таке рішення прийняв тервиборчком

[media=48276]

– "Вибори на Донбасі. Красноармійськ. Вибори скасовані. Рішення ТВК остаточне. Хоч нова партія бюлетенів з Краматорська і приїхала і ТВК їх прийняла, виникло багато запитань щодо юридичної правомірності саме їх друку, і можливості забезпечення оперативного отримання бюлетенів дільницями. Приміщення з новою партією, бюлетенів опечатали. Зараз представники ДВК приїжджають в ТВК, де ознайомлюється з її рішенням. Зрештою ТВК прийняла рішення про скасування виборів.
На дільницях більш-менш спокійно, проте є певні проблеми з роз'ясненням виборцям, які прийшли голосувати, ситуації, що склалась. В основному, обмежуються отакими інформацяйними повідомленнями. Ситуація спокійна", - пише журналіст Євген Будерацький на своїй сторінці у Facebook.

[media=48277]

Наразі представники ДВК приїжджають до ТВК, де ознайомлюються з її рішенням.

Будерацький також зазначив, що нова партія бюлетенів з Краматорська приїхала і ТВК їх прийняла.

– "Виникло багато запитань щодо юридичної правомірності саме їх друку, і можливості забезпечення оперативного отримання бюлетенів дільницями. Приміщення з новою партією бюлетенів опечатали", - додав журналіст.

– "На дільницях більш-менш спокійно, проте є певні проблеми з роз'ясненням виборцям, які прийшли голосувати, ситуації, що склалась. В основному, обмежуються інформаційними повідомленнями "Шановні виборці, приносимо вибачення за незручності у зв’язку з відміною виборів", - написав журналіст.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень