Сьогодні дільничні комісії отримають бюлетені

Мешканці сіл отримають на один виборчий бюлетень більше

21 жовтня територіальні виборчі комісії під час своїх засідань розпочнуть передавати бюлетені для голосування дільничим комісіям. Всього виготовлено 871 426 виборчих бюлетенів, котрі передадуть на 996 виборчих дільниць (973 звичайних та 23 спеціальних).

«Під час голосування 25 жовтня 2015 року жителі міст обласного значення отримають 3 бюлетені. Адже їм потрібно буде вибрати міського голову, депутатів до міської ради та депутатів до обласної ради. Натомість мешканцям районів, сіл та селищ видадуть 4 бюлетені. Їм доведеться обирати сільського голову, депутатів до сільської, районної та обласної рад», - розповів заступник голови Рівненської обласної виборчої комісії Василь Курилас.

Нагадаємо, що місцеві вибори відбудуться цієї неділі, 25 жовтня. Проголосувати можна буделише за місцем реєстрації свого проживання з 8 до 20 години. Для того, щоб отримати бюлетень, потрібно пред'явити паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень