Чугунніков пішов у відпустку

На період виборчої кампанії голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков написав заяву на відпуску за власний рахунок

Виконуючим обов’язки на цей період призначено його першого заступника – Юрія Приварського.

Нагадаємо, що за ініціативи обласної організації БПП - "Солідарність" голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков очолив виборчий список до облради.

На пряму Закон мене не зобов’язує йти у відпустку. Адже він лише обмежує мене брати участь в агітаційних заходах. Разом з тим, я чудово розумію, що якщо перебуватиму на посаді, то це дасть змогу декому говорити про використання адмінресурсу. А цього я допустити не можу, бо сам неодноразово виступав проти використання адмінтиску на виборців», - прокоментував Віталій Чугунніков.

Також Віталій Чугунніков заявляє, що адмінресурс на цих виборах в області задіяний не буде. Саме тому, каже, йде у відпустку за власний рахунок на увесь час проведення передвиборчої агітації.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень