Переселенці не будуть голосувати

Проте через суд можна вибороти таке право

Переселенці не зможуть голосувати на виборах через норми Закону України «Про місцеві вибори». Однак, за словами керівника правових програм комітету виборців України Миколи Глотова, закон обмежує право голосувати не тільки внутрішньо переміщених осіб, але й людей, які мають місце прописки в одному місті, а фактично перебувають в іншому. Це положення закону, яке обмежує їхні права, вони можуть оскаржити в суді:

Ті виборці які хочуть проголосувати, але в силу вимог закону їхні права фактично обмежуються, вони мають право звертатись до суду. З позовними заявами відповідно до внесення до списку виборців. Суд може надати таке право, прийнявши відповідне рішення. Чи прийме таке рішення суд – сказати складно.

До слова, наразі до КВУ звернувся один переселенець та одна людина, яка наразі проживає в іншому місті, а зареєстрована у Рівному. Також пан Глотов розповів, що внутрішньо переміщені особи не квапляться змінювати місце прописки, оскільки тоді вони автоматично втрачають статус «переселенець».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень