Переселенці не будуть голосувати

Проте через суд можна вибороти таке право

Переселенці не зможуть голосувати на виборах через норми Закону України «Про місцеві вибори». Однак, за словами керівника правових програм комітету виборців України Миколи Глотова, закон обмежує право голосувати не тільки внутрішньо переміщених осіб, але й людей, які мають місце прописки в одному місті, а фактично перебувають в іншому. Це положення закону, яке обмежує їхні права, вони можуть оскаржити в суді:

Ті виборці які хочуть проголосувати, але в силу вимог закону їхні права фактично обмежуються, вони мають право звертатись до суду. З позовними заявами відповідно до внесення до списку виборців. Суд може надати таке право, прийнявши відповідне рішення. Чи прийме таке рішення суд – сказати складно.

До слова, наразі до КВУ звернувся один переселенець та одна людина, яка наразі проживає в іншому місті, а зареєстрована у Рівному. Також пан Глотов розповів, що внутрішньо переміщені особи не квапляться змінювати місце прописки, оскільки тоді вони автоматично втрачають статус «переселенець».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень