В області продукти харчування подорожчали на 35,5%

За даними головного управління статистики Рівненщини, індекс споживчих цін за січень-вересень 2015 року по області становив 144%, по Україні – 141,4%

Продукти харчування та безалкогольні напої подорожчали на 35,5%. При цьому суттєво (на 60,3–32,5%) зросли в ціні олія соняшникова, безалкогольні напої, маргарин та інші рослинні жири, фрукти, рис, хліб, кондитерські вироби з цукру, макаронні вироби, риба та продукти з риби, продукти переробки зернових, овочі, свинина.

Крім того, на 29,6–3,1% стали дорожчими кондитерські вироби з борошна, цукор, яловичина, кисломолочна продукція, сало, яйця, сири, м’ясо птиці, сметана, масло, молоко.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 28,8%.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень