Платникам Рівненського району повернули 148 мільйонів

З початку року платникам Рівненського району відшкодовано понад 148,2 млн. гривень податку на додану вартість.

«За процедурою автоматичного відшкодування 10 платникам повернуто 74,7 млн. гривень»,  - повідомила начальник відділу оподаткування юридичних осіб ДПІ у Рівненському районі Оксана Лемещук.

Нагадуємо платникам ПДВ, що право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку мають платники, які відповідають вимогам пункту 200.19 статті 200 Податкового кодексу України.

Відповідно до пункту 200.20 статті 200 Податкового кодексу контролюючий орган у разі встановлення фактів невідповідності критеріям автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ та відсутності у такого платника права на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ зобов'язаний протягом 17 календарних днів після граничного терміну подання звітності повідомити платника податку про відповідне рішення та надати детальні пояснення і розрахунки за критеріями, значення яких не дотримано.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень