У поліції найбільше хочуть працювати рівняни

Саме мешканці обласного центру надсилають найбільше анкет

За даними кол-центру при УМВС України в Рівненській області, упродовж перших трьох днів охочі працювати у патрульній поліції Рівного подали як особисто, так і в режимі онлайн 2160 анкет. Більшість претендентів - мешканці обласного центру. Більше про статистику розповідає інспектор сектору зв’язків з громадськістю Рівненського УМВС, Любов Гуда:

– З 6 до 8 жовтня 1101 анкету подали рівняни, 875 – жителі Рівненської області (Млинівський, Радивилівський, Рівненський та Дубенський райони) і 184 – з інших регіонів. Станом на 12 год 9 жовтня комісія прийняла ще 60 анкет.

Нагадаємо, що комісія з прийому заяв від кандидатів на службу в новій патрульній поліції працює у робочі дні з 9-ї до 18-ї години за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 3Д. А набір до Рівненської поліції розпочався 6-го жовтня.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень