ON-LINE

У Рівному представлять карту України для сліпих

четвер, 08 жовтня 2015
Презентують тактильну мапу в обласній бібліотеці

Захід відбудеться 13-го жовтня о 10:00 у Рівненській обласній науковій універсальній бібліотеці за адресою: пл. Короленка, 6, актова зала (2 поверх). Його приурочили до Міжнародного дня «Білої тростини», який відзначають 15 жовтня.

Рельєфно-графічна карта України допоможе дітям і дорослим з порушеннями зору сформувати уявлення про Україну, її територію, адміністративний поділ, розташування відносно сусідніх кран, дізнатися, де розташовані обласні центри, області, моря тощо.

Унікальна карта буде корисною вчителям, учням, викладачам та студентам з порушеннями зору, адже допоможе унаочнити навчальний процес, що сприятиме підвищенню якості освіти людей з порушеннями зору в Україні, їх успішній реалізації у професійній та повсякденній діяльності.

У процесі розробки дизайну та виготовлення карти враховано вимоги універсального дизайну та дотримано міжнародних стандартів тифлографіки.

Карти будуть безкоштовно розповсюджуватися в школах, де навчаються діти з порушеннями зору, зокрема у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Рівному.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного