ON-LINE

У Рівному представлять карту України для сліпих

четвер, 08 жовтня 2015
Презентують тактильну мапу в обласній бібліотеці

Захід відбудеться 13-го жовтня о 10:00 у Рівненській обласній науковій універсальній бібліотеці за адресою: пл. Короленка, 6, актова зала (2 поверх). Його приурочили до Міжнародного дня «Білої тростини», який відзначають 15 жовтня.

Рельєфно-графічна карта України допоможе дітям і дорослим з порушеннями зору сформувати уявлення про Україну, її територію, адміністративний поділ, розташування відносно сусідніх кран, дізнатися, де розташовані обласні центри, області, моря тощо.

Унікальна карта буде корисною вчителям, учням, викладачам та студентам з порушеннями зору, адже допоможе унаочнити навчальний процес, що сприятиме підвищенню якості освіти людей з порушеннями зору в Україні, їх успішній реалізації у професійній та повсякденній діяльності.

У процесі розробки дизайну та виготовлення карти враховано вимоги універсального дизайну та дотримано міжнародних стандартів тифлографіки.

Карти будуть безкоштовно розповсюджуватися в школах, де навчаються діти з порушеннями зору, зокрема у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Рівному.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного