Лідер гурту Man-Gust розповів про «Х-Фактор»

Також він розказав, чому вони взяли участь у телевізійному шоу

У коментарі Радіо Трек лідер гурту Річард Гурич розповів, що Man-Gust існує вже три роки, проте учасники разом грають ще з 2009 року. А познайомилися вони під час навчання в музичному училищі й починали з народних інстументів та музики. Сьогодні ж Man-Gust грає хард-рок.

У «Х-Факторі» команда взяла участь для того, аби спробувати позмагатися з іншими гуртами:

– Чисто з цікавості ми туди поїхали спробувати і подивитися, що там буде. Тому що зацікавила нашу групу інформація, що це буде щось нове і нестандартне для "Х-фактора", що це буде битва груп, ніби, і що там будуть колективи змагатися.

 

Стало дуже цікаво подивитися, що там і до чого. Там була інформація, що буде установка барабанна і буде куди підключитися грати… Я думаю: «О! Буде цікаво і потрібно поїхати». Ну і тим паче, що якщо покажуть по телебаченню, то ще більше людей взнають. Це можливість для групи відкривається більша.

Також  Річард Гурич додав, що не має права розголошувати інформацію про подальшу участь рівненського гурту у «Х-Факторі», адже зйомки шоу ще тривають.

Нагадаємо, Рівненський гурт "Man-Gust" взяв участь у відомому телешоу «Х- фактор». Його виступ був настільки вдалий, що глядачі та журі аплодували стоячи.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень