Пікетом розпочалася сесія міської ради у Рівному

У цьому складі депутати міської ради зустрінуться востаннє, адже після виборів склад ради має змінитися

Сьогодні депутати рівнеради мають розглянути низку питань порядку денного, серед яких уже традиційно чимало земельних. Серед найбільш гучних питань, зокрема, і питання появи вейкпарку. Нагадаємо, раніше Радіо Трек повідомляло про проект "Аквадрому" на так званому "солдатському пляжі".  

На вході до приміщення сесійної зали депутатів зустрічав пікет мешканців підтоплених після негоди будинків Рівного. Вони тримають у руках плакати з написом "Ганьба!", "За що?", "Нас топлять як кошенят!".

Люди, що беруть участь у пікеті, є мешканцями вулиць Вербової, Теліги, Соборної, Бородіна.

Напередодні вони приходили до міськвиконкому з вимогою компенсації за підтоплення їхніх осель після потужної грози, що була у Рівному кілька тижнів тому. В результаті до порядку денного сьогоднішньої сесії внесли питання про виділення кожному з підтоплених по 25 тисяч гривень. Загалом мова йде про 375 тисяч гривень з міського бюджету.

На цю хвилину у залі зареєстровано 39 депутатів. Засідання нині проводить секретар міської ради Андрій Грещук. 

Депутати спільно з представницею одного з храмів прочитали молитву за мир. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень