Кандидати на Рівненщині "чхають" на закон

Найбруднішим називають цьогорічний передвиборчий процес на Рівненщині місцеві опорівці

Вони відзначають випадки підкупу виборців, нечесної реклами та антиреклами у ЗМІ, маніпуляції з друкованою продукцією. Водночас начальник управління громадської безпеки УМВС Рівненщини, Руслан Стрельбіцький повідомив, що за час передвиборчих перегонів на сьогодні в області вже зареєстровано 68 порушень виборчого законодавства. Далі пряма мова:

– У Рівному зафіксовано 21 порушення. Корець і Костопіль - по 7 порушень. Далі Дубровиця - 5. Березнівський, Острозький, Рокитнівський по 4. Дубенський, Рокитне, Кузнецовськ, Володимирець по 3. Якщо в цілому по видам правопорушень: це підкуп виборців, погрози, факти хуліганства, порушення порядку фінансування/розповсюдження матеріалів без відповідних реквізитів, пошкодження майна, перешкоджання роботи комісій.

Між тим, Руслан Стрельбіцький додав, що наразі з цих 68-ми порушень відкрито тільки 6 кримінальних проваджень. Крім того, згідно досліджень «Опори», у Рівненській області зменшилось число немаркованої агітаційної продукції, при цьому значно збільшилась кількість політичної реклами у місцевих ЗМІ. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень