Школам Рівненщини виділять кошти

Понад 4 млн гривень отримають школи області на оснащення сучасними засобами навчання

Сьогодні на засіданні постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та податків депутати погодили розподіл додаткового обсягу освітньої субвенції, яка надійшла в область з державного бюджету.

Загалом в область надійшло додатково 18 мільйонів 358 тисяч 500 гривень освітньої субвенції.

Із цих коштів 4 мільйони 75 тисяч 100 гривень спрямовано на оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання, у тому числі кабінетів фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп‘ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання. Члени постійної комісії погодили розподіл цих коштів по районах та містах області. Таким чином, м.Рівне отримає 465 тисяч 100 гривень, всі райони та міста Дубно, Острог, Кузнецовськ – по 190 тисяч гривень.

Крім того, друга частина субвенції - 14 мільйонів 463 тисячі 400 гривень буде використана на оплату праці з нарахуваннями працівникам освітніх закладів. Розподіл здійснено між бюджетами районів області, виходячи з контингентів учнів загальноосвітніх навчальних закладів, в залежності від середньої наповнюваності класів та фактичної забезпеченості видатків на оплату праці. Тому райони отримають на ці цілі різні суми коштів.

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень