Водіїв просять не залишати місце ДТП

Адже за це передбачено суворіше покарання

У жовтні в області трапилося п’ять ДТП, після яких водії втекли, намагаючись уникнути відповідальності. У зв'язку з цим правоохоронці звертаються до винуватців ДТП з вимогою не залишати місце пригоди.

Вони наголошують, що в подібних випадках покарання буде набагато суворішим, ніж якби водії сприяли слідству.

"Працівники ДАІ звертаються до всіх водіїв, які стали, передусім, винуватцем дорожньо-транспортної пригоди, не залишити місце ДТП. Адже рано чи пізно вас розшукають та притягнуть до відповідальності, яка у подібних випадках буде набагато суворіша", - йдеться у повідомленні прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Додамо, що в результаті таких ДТП лише у жовтні на Рівненщині загинуло троє людей та двоє травмувалися.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Більше оголошень