1 листопада у рівненському драмтеатрі гостюватиме Театр Новий

Рівне стане кінцевою точкою після загальнопольських гастролей театру з міста Забже

[media=48055]

У нашому місті Театр Новий покаже комедію «Jasiu albo polish joke» («Ясю, або Польський жарт»). Це  комедійна історія про американця польського походження, який соромився свого коріння та будь-якою ціною прагнув приховати свою польськість. Вистава йтиме польською мовою. Між тим, візит поляків у Рівне є відповіддю на приїзд рівнян у містечко Забже з виставою «Останній строк» 16 жовтня цього року.

[media=48056]

Більше про те, як рівненські актори потрапили до Польщі, розповідає завліт обласного театру, Ірена Боровець:

– Наші міста перебувають у програмі культурного ваємообміну. В липні їхній директор перебував у нас і дивився виставу «Останній строк». Сказав, що з цією виставою вони запрошують нас до себе. Ми не могли взяти участь в цьому фестивалі як учасники, бо це фестиваль загальнопольський. Але ми показали свою виставу до відкриття фестивалю.

Отож, тепер у Рівненському театрі очікують на візит польських колег-акторів. Він запланований на 1-ше листопада.

[media=48058]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень