Сергій Жадан отримав престижну нагороду Angelus

Це польська літературна премія

Відзнаку отримав роман Сергія Жадана "Месопотамія". Переможець отримає чек на 150 тисяч злотих та пам'ятну статуетку. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Український автор Сергій Жадан у суботу, 17 жовтня, отримав польську літературну премію Angelus, якою відзначають письменників Центральної Європи. Український письменник отримав нагороду за книгу "Месопотамія", йдеться в повідомленні на сайті Angelus.

Відповідно до умов конкурсу, переможець отримує чек на суму 150 тисяч злотих, а також статуетку авторства Єви Россано. У конкурсі можуть взяти участь автори, чиї книги перекладені та видані в Польщі упродовж останнього року.

Раніше лауреатами конкурсу були також українські письменники Юрій Андрухович (у 2006 році) та Оксана Забужко (в 2013-му), а також цьогорічна лауреат Нобелівської премії Світлана Алєксієвич (у 2011).

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень