Корупціонера з Рівного покарали штрафом у понад 200 тисяч

Він отримав хабар у 20 тисяч гривень

Апеляційний суд скасував виправдувальний вирок щодо корупціонера. 

Юрисконсульт одного із приватних банків Рівного, використовуючи надані йому повноваження, з корисливих мотивів вимагав та одержав у 2013 році від клієнта установи неправомірну вигоду в сумі 20 тисяч гривень за неподання заперечень щодо розміру оцінки арештованого майна (а саме – автомобіля марки «Honda Civic») та неоскарження у майбутньому результатів привселюдних торгів на користь останнього.  

Проте, 7 липня 2015 року Рівненським міським судом винесено виправдувальний вирок щодо вказаної особи. 

Прокуратура направила матеріали в апеляційний суд, який 19 жовтня скасував виправдувальний вирок та ухвалив новий, визнавши особу винною.

Юрисконсульта засуджено до штрафу в розмірі 204 тисяч гривень і конфіскації половини майна. Окрім того, йому заборонили на 2 роки обіймати посади в юридичних особах приватного права, пов’язані із організаційно-розпорядчими та представницькими функціями у банківських установах.

Нагадаємо, патрульний Рівного зізнався у хабарництві. Його покарали штрафом у 25 тисяч гривень.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень