Цвіль і тіснота: українка показала, в яких умовах живуть заробітчани у Польщі (ФОТО)

Про економкомфорт і мови немає

Рівнянка Ілона Грешнова поїхала на роботу у Польщу. Дівчина потрапила у складну ситуацію і зараз почала «війну» з роботодавцем.

Зокрема, 8 серпня Ілона Грешнова написала на своїй сторінці у Фейсбук таке:

От скільки б страшилок не блукало мережею та ЗМІ про реальність і «казковість» роботи за кордоном, а люди все одно їдуть як не гребти золото лопатою, то хоча б заробити принаймні більше, ніж можливо на місці...
 

А люди все одно їдуть, хтось свідомо нелегально, а хтось таки намагається знайти надійних посередників, щоб все було добре і надійно. Не завжди, але часто очікування та обіцянки розбиваються об реальність.

Сьогодні страшилка з мого досвіду.
 

Відразу було відкинуто сумнівні пропозиції з просто казковими умовами і оплатою, а також ті, що писали як діти з помилками, або хотіли відразу передоплату.

А тут з'явилась фірма, яка влаштовувала людей на мою стару роботу в Україні, в них були й інші вакансії, в тому числі і за кордоном.


Компанія займається ректрутингом, аутсортингом і ще якимись розумними словами, а якщо коротко – повідомили, яка є робота, зробили та відправили запрошення і адресу місця обсервації, а також надали контактний номер координатора.


Обіцяли 13,5 злотих за годину, житло безкоштовно, але 6 злотих за день за комунальні витрати. Проживання у квартирах, або хостелах максимум по 4 людини в кімнаті. І не дивлячись на таку роботу — теплу температуру (16-20) на місці роботи.
Вакансія така.
На неї ж нам і були зроблені документи.

 

От лише далі перекинули на їхнього партнера в Польщі - PAJMON Centrum Pracy Tymczasowej Pajmon Poland
 

Дорога, місце обсервації - 3-х кімнатна квартира, де все є, по 2 людини в кімнаті.


Все саме так, як має бути.

До останнього дня обсервації, коли було повідомлено, що з роботою щось в них там пішло не так і туди, де робили документи, набору не має.

Щоб не чекати та не сидіти без роботи координатор запропонував на завод, де потрібно пакувати огірки в банки, навіть обіцяючи ставку трохи більшу, ніж мала бути на морозиві.
Забрали відразу вночі після закінчення обсервації.

 

Робота у Nowe Gajęcice - село, в якому навіть не всюди ловить мережа польського оператора, магазину з продуктами в радіусі найближчих 15 км теж не було.
 

Умови проживання — на фото.

Хоча на фото не передати як ходити в туалет та митись коли двері не замикаються, як жити в кімнаті, де є місце лише на 8 спальних місць, а на речі навіть жодної тумбочки чи шафи, немає в чому готувати, зате є пліснява і стіл на кухні, який випросили попередні робочі.

[media=193001][media=193004]

Єдине, що об'єднувало, це Pajmon Poland, який заселив людей на документах на інші роботи і навіть до нас в кімнату сімейну пару, яким обіцялась окрема кімната.
 

Люди працюють точно не знаючи за що, без грошей і з страхом втекти, щоб їх ще за щось там не оштрафували. ⠀
А також відразу зранку довелось йти на роботу без підписання правил безпеки, проходження медогляду, договору, який теж мав би бути... просто з запрошенням на іншу роботу.

 

Коли підняли це запитання, повідомили, що водій який нас віз просто забув нам віддати договір на підписання і ми працюємо легально. Цікаво на скільки легально і чи «водій забув» є виправданням для Sluzba zdrowia, Państwowa Inspekcja Pracy?

Компанія відреагувала на пост дівчини і надіслала їй відповіді.

[media=193003][media=192997][media=192998]

У цих документах українці заявили, що, ймовірно, вона працює таємним агентом на конкурентів Pajmon Poland Centrum Pracy Tymczasowej, щоб заплямувати їхню репутацію.

Мовляв, дуже грамотно дівчина пише, а це не схоже на рівень інтелекту тих людей, які їдуть на заробки.

На це дівчина відповіла таким коментарем:

Отже, як бачимо, автор коментарів не може повірити в те, що я от така прям молодець, що може на андроїді писати такі тексти і з розумовими здібностями ніби все в порядку...

 

Лише прикро, що в нього не виникає асоціації розуму, вміння грамотно відстоювати себе, пояснювати думку і людиною праці...

Ви вважаєте, що можна бути лише недалеким, якщо йти на фізичні роботи?

 

Не розумію в чому проблема... В тому що я хочу працювати?

Чи в тому що я пишу в себе на сторінці те, що вважаю за потрібне, при чому намагаючись не вішати ні на кого ярликів і не робити видуманих суджень?

 

До речі, на правах реклами, можу запропонувати себе як інтелектуального працівника. Є зацікавлені? ​

Радіо Трек відомо, що Ілона Грешнова закінчина МЕГУ. Родом з Ужгорода.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень