Трьох рівненських митників затримали на хабарі

На кордоні з Республікою Білорусь вони систематично вимагали гроші у громадян

На залізничному митному посту «Удрицьк» затримали зміну працівників митниці Державної фіскальної служби України під час отримання хабара.

Три митники систематично вимагали гроші у громадян, які перетинають кордон з Республікою Білорусь і перевозять продукти та товари широкого вжитку. Залежно від виду товару митники вимагали з однієї особи від п’ятисот до двох тисяч гривень. Про це повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області.

Корупціонерів затримали під час митної перевірки потяга сполученням Удрицьк - Рівне, коли вони отримали хабар від громадян України за перевезення пожежних шлангів.

Тривають оперативно-слідчі дії відповідно до відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, голову Здолбунівського районного суду затримали на хабарі. Його підозроють в одержанні 3,5 тис. доларів хабара.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень