Селяни можуть отримати кредити під 3% на житло

Селяни Рівненщини можуть збудувати житло на умовах пільгового кредитування.

Цільову програму «Власний дім» на 2016-2020 роки обговорили депутати обласної ради.

Нагадаємо, програма передбачає пільгове кредитування мешканців села, зокрема забезпечення їх житлом або поліпшення житлово-побутових умов. Говорить голова Рівненського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Володимир Пашковський:

- Програма передбачена під 3% річних на 20 або 30 років. Самі розумієте, що не одна фінансова установа не фінансує під такі відсотки і на такі терміни. Це дає можливість людям, хоч кошти невеликі, але збудувати дах, чи там добудову зробити чи навіть почати чи купити житло, бо зараз в сільській місецвості будівництво є значно дешевшим, ніж у місті.

На реалізацію цієї програми з обласного бюджету потрібно виділити щонайменше 1 мільйон 200 тисяч гривень на рік. За словами Володимира Пашковського, на Волині на таку ж програму витрачають 8 мільйонів на рік. За 17 років існування програми «Власний дім» нею скористалися 4,5 тисячі сімей та видано кредитів на маже 30 мільйонів гривень.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень