РЗТА повернули будівлі на 3 мільйони гривень

Прокуратура відстояла у суді право власності ВАТ «Рівненський завод тракторних агрегатів» на об’єкти нерухомості вартістю 3,1 мільйонів гривень.

"Зокрема встановлено, що будівлі складу та цеху площею 8,5 тис. кв. м  вибули з власності товариства поза його волею під час банкрутства на підставі судового рішення про затвердження мирової угоди, яке у подальшому скасоване", - інформує прес-служба прокуратури Рівненської області.

Під час розгляду цивільної справи Рівненський районний суд відмовив прокуратурі у задоволені позовних вимог. Однак за результатами розгляду апеляційної скарги прокуратури визнано обґрунтованою її позицію, скасовано незаконне рішення суду І інстанції та ухвалено нове судове рішення. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень