РЗТА повернули будівлі на 3 мільйони гривень

Прокуратура відстояла у суді право власності ВАТ «Рівненський завод тракторних агрегатів» на об’єкти нерухомості вартістю 3,1 мільйонів гривень.

"Зокрема встановлено, що будівлі складу та цеху площею 8,5 тис. кв. м  вибули з власності товариства поза його волею під час банкрутства на підставі судового рішення про затвердження мирової угоди, яке у подальшому скасоване", - інформує прес-служба прокуратури Рівненської області.

Під час розгляду цивільної справи Рівненський районний суд відмовив прокуратурі у задоволені позовних вимог. Однак за результатами розгляду апеляційної скарги прокуратури визнано обґрунтованою її позицію, скасовано незаконне рішення суду І інстанції та ухвалено нове судове рішення. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень