Топ-10 найпопулярніших слів у хеві-метал піснях

Спеціаліст з обробки даних провів дослідження і з'ясував, які десять слів найчастіше зустрічаються в текстах пісень, написаних музикантами, які працюють в жанрі хеві-метал. Про це повідомляє Gizmodo.

Вчений, що ховається під псевдонімом Ян, скачав з найбільшого сайту текстів пісень в стилі хеві-метал (DarkLyrics.com) слова 222623 композицій 7634 груп. Ці дані він порівняв з корпусом Брауна - першої сучасної (1961 рік) добірки текстів англійською, яку використовують для дослідження мови.

Найбільш характерними для хеві-метала словами виявилися 
-    «палити» (burn), 
-    «кричить» (cries), 
-    «вени» (veins),
-     «вічність» (eternity), 
-    «дихати» (breathe),
-     «чудовисько» (beast), 
-    «буду» (gonna),
-     «демони» (demons),
-     «попіл» (ashes), 
-    «душа» (soul).

 Серед найменш «металевих» слів - «особливо» (particularly), «секретар» (secretary), «комітет» (committee), «приблизно» (approximately).

Таким чином, щоб справити враження на шанувальників хеві-метала, потрібно триматися якнайдалі від тем, пов'язаних з темами роботи, бюрократії та освіти, і співати про пекельні крики і демонів, що горять в душі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень