ТОП регіонів корупціонерів: на якому місці Рівненщина 

Львів не полишає лідерських позицій уже третій рік поспіль 

117 осіб з Рівненщини потрапили до реєстру корупціонерів у 2023 році. Проте за цим показником наша область не потрапила в топ найбільш корумпованих регіонів. 

Найбільше корупціонерів у Львівській, Київській, Дніпропетровській, Одеській та Вінницькій областях. 

Найпопулярніша причина потрапляння до реєстру – пропозиція вигоди за дії або бездіяльність у владі, повідомляє Опендатабот.

 У сусідній Волинській області 90 корупціонерів, а в Житомирській майже удвічі менше ніж на Рівненщині. Торік до реєстру корупціонерів загалом потрапило 2420 осіб, це аж на 65% менше, аніж у довоєнний 2021 рік.   

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень