ТОП-4 речі, які ніколи не можна мити засобом для посуду

Бо вони будуть зіпсовані

Засіб для миття посуду – річ, без з якої важко уявити сучасну кухню. Окрім посуду ним миють чи не все, на чому осів жир. І навіть можна виводити плями з одягу.

Однак є ті предмети, які ніколи не можна мити засобом для посуду.

Кавоварка

Якщо помити засобом кавоварку, то це може негативно вплинути на смак кави. Адже деяка кількість мильного засобу все одно залишиться на поверхні кавоварки. Експерти кажуть, що кавоварку потрібно мити простою водою.

Посудомийна машина

Цю помічницю треба берегти і мити спецзасобами — таблетками, порошками, гелями та ополіскувачами для посудомийної машинки. Звичайний засіб для миття посуду буде сильно пінитися та пошкодить техніку.

Чавунний посуд

Вироби з чавуну дуже делікатні і їх взагалі не рекомендують мити. Фахівці радять, наприклад, систематично користуватися сковорідкою з чавуну і не мити її засобом для посуду. Варто витерти залишки їжі серветкою і далі готувати наступну страву. Бо миття засобами пошкоджує захисний шар. Також можна такий посуд просмажити з сіллю і рослинною олією.

Частини транспорту

Рідиною для миття посуду можна почистити колеса авто, але категорично заборонено мити інші частини транспорту. Засіб для миття посуду може пошкодити фарбу. Потім покриття одразу потьмяніє, на ньому з’являться ушкодження. Для миття автомобіля потрібно завжди використовувати спеціальний засіб.

Джерело: rbc.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень