ТОП-3: Українські фільми, від яких неможливо відірватися (ВІДЕО)

Що з цього переліку вже бачили?

Скриншот із фільму Антоніо Лукіча "Мої думки тихі"
Скриншот із фільму Антоніо Лукіча "Мої думки тихі"

Щоб бути максимально ефективним в тилу і мати сили працювати задля спільної перемоги, психологи радять час від часу відволікатися від стрічки новин і деструктивних думок. 

Тому пропонуємо провести цей час за переглядом сучасних українських фільмів, які справді варті вашої уваги.

«Гуцулка Ксеня»

  • Рік: 2019
  • Жанр: мюзикл
  • Режисерка: Олена Дем'яненко

В основу літературного сценарію фільму лягло лібрето однойменної оперети Ярослава Барнича. Події розгортаються у 1939 році. До радянської окупації західноукраїнських земель залишаються лічені тижні.

Тим часом у карпатське селище Ворохта приїжджають українські емігранти, щоб знайти наречену молодому Яро. Він отримає свій мільйонний спадок за умови, що одружиться зі свідомою українкою.

«Додому»

  • Рік: 2019
  • Жанр: драма
  • Режисер: Наріман Алієв

У кримського татарина Мустафи помирає первісток Назім. Батько приїжджає до Києва, куди його два сини поїхали після окупації Криму, щоб повернути молодшого додому, а старшого – поховати на батьківщині за мусульманськими традиціями.

«Мої думки тихі»

  • Рік: 2019
  • Жанр: трагікомедія
  • Режисер: Антоніо Лукіч

Молодий звукорежисер-фрілансер Вадим отримує замовлення: він має записати звуки тварин української фауни. Можливо, це його шанс назавжди залишити «незручну Україну» і переїхати до Канади, якомога далі від проблем. Допомагає Вадимові виконати замовлення його матір Галина, яка за характером є повною протилежністю свого сина.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень