Топ-5: Українські серіали, які варто подивитись кожному

Історії, що точно не залишать вас байдужими

За три місяці війни всі ми дуже змінилися. І, як ніколи, зрозуміли, ким ми є насправді.

Щоб ще більше розібратися в нашій ідентичності та розслабитися після важкого дня, рекомендуємо до перегляду 5 важливих та якісних українських серіалів.

«Століття Якова»

Рік: 2016

Кількість сезонів: 1

​У ролях: Станіслав Боклан, Роман Луцький, Людмила Загорська та інші

«Століття Якова» – чотирисерійний історичний мінісеріал. Картина ґрунтується на однойменному романі Володимира Лиса.

Головний герой – простий український селянин, на долю якого випало чимало випробувань. Серіал розповідає і про кохання, і про польське володарювання на Заході, зброю, нашу культуру та історію України. Захоплива і романтична драма точно не залишить вас байдужими.

«Перші ластівки»

Рік: 2019 і 2020

Кількість сезонів: 2

​У ролях: Максим Девізоров, Максим Самчик, Таїсія Щурук, Вікторія Литвиненко, Анастасія Пустовіт, Ада Роговцева та інші

«Перші ластівки» – український молодіжний телесеріал-антологія. Кожен сезон сприймається як самостійний мінісеріал з різними персонажами та їхніми історіями. Зокрема перші два сезони пов’язує тільки один загадковий персонаж-антагоніст «Друг».

Перший сезон серіалу розповідає про життя підлітків у школі, другий – в університеті на факультеті журналістики. Звичайне життя героїв сповнене різними пригодами.

Однак, серіал можна назвати й трилером чи детективом через зображення вбивств і їхніх розслідувань. Розплутуючи складні життєві історії, підлітки дізнаються чимало таємниць однолітків, а також порушують соціальні теми, якими живе сучасна молодь.

У лютому 2021 року StarLightMedia повідомила, що серіал продовжили на третій сезон.

До речі, після повномасштабного вторгнення Росії, команда фільму прибрала із його графіки літери Z та V, які росіяни використовують для позначення військової техніки.

«І будуть люди»

Рік: 2020

Кількість сезонів: 1

У ролях: Віктор Жданов, Остап Дзядек, Акмал Гурєзов, Олена Борозенець

«І будуть люди» – український драматичний серіал-епопея, знятий за однойменним романом Анатолія Дімарова. Серіал має 12 серій, кожна з них присвячена одному персонажу.

Серіал «І будуть люди» вперше за часи Незалежності відтворює на екрані справжню історію українського села і народу. Показує кричущу драму покоління, яке в вирі турбулентних подій тридцятих років було на межі знищення,

«Спіймати Кайдаша»

Рік: 2020

Кількість сезонів: 1

​У ролях: Віктор Жданов, Ірина Мак, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов, Антоніна Хижняк та інші

Цей геніальний серіал зняли за повістю Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Сюжет залишили майже без змін, але переробили на сучасний лад, щоб глядач на прикладі сімейних чвар з 20 століття побачив проблеми сьогодення. Екранізувати історію взялась талановита сценаристка Наталія Ворожбит, яка і сама постала перед глядачем у ролі мами Мелашки.

Хто ще не бачив – рекомендуємо до перегляду, це допоможе також розслабитися і хоч на трохи відірватися від новин про війну.

«Кава з кардамоном»

Рік: 2021

Кількість сезонів: 1

​У ролях: Тарас Цимбалюк, Анна Чесляк, Олег Стальчук, Леся Самаєва, Софія Бровко та інші.

Це захоплива та пристрасна історія про грішні почуття одруженого польського шляхтича Адама та юної української сироти Анни. Історична драма відбувається на тлі «Весни народів».

Сценарій серіалу створено на основі роману української письменниці Наталії Гурницької «Мелодія кави у тональності кардамону», над яким вона працювала понад 10 років.

Джерело: 24кіно

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень