Тиск – Близнятам, премія – Левам: гороскоп на 1 грудня

А Діви можуть змінити сімейний статус

ОВНИ

Завдяки впевненості в собі, ви можете отримати підвищення. Цього дня можливі цікаві ділові пропозиції і зізнання у коханні. 

ТЕЛЬЦІ

Ваш інтерес цього дня викликатимуть екстравагантні люди, не позбавлені екзотики. Зорі радять займатися незвичайними справами – зараз вони будуть успішними.

БЛИЗНЯТА

Цей день символізує стабільність, яка породжує впевненість у завтрашньому дні. Не виключено, що хтось спробує тиснути на вас. Намагайтеся дати відсіч максимально дипломатично, адже вам ще потрібно буде співпрацювати з цими людьми.

РАКИ

Зараз вам вдасться розпочати нові справи чи вкласти кошти у цікаві проєкти. Розшириться коло друзів, можливий невеликий прибуток.

ЛЕВИ

Цього дня ви відчуєте, що вас цінують та поважають. Якщо будете добре працювати і повністю віддаватися процесу, то є шанс отримати премію.

ДІВИ

Цей день буде дуже важливим і плідним, тому намагайтеся не впустити жодної його деталі. Можливі позитивні зміни у долі більшості Дів, які стосуватимуться сімейного статусу або роботи.

ТЕРЕЗИ

Ваша популярність у протилежної статі зросте. З'являться нові професійні плани та можливості для їх реалізації. 

СКОРПІОНИ

Вплив планет внесе плутанину у цей день, тому важливі зустрічі краще не планувати. Не виключено, що вам доведеться відстоювати свої позиції перед діловими партнерами. 

СТРІЛЬЦІ

Цей день буде вдалим, якщо ви зміцнитеся у своїх переконаннях і наполегливо будете йти до мети. Про особисті справи теж забувати не варто – день може подарувати вам нові враження.

КОЗОРОГИ

Самотнім представникам знаку варто бути обережними й не заводити романи лише для того, щоб поринути у «глибини почуттів». Саме час задуматися про серйозні стосунки, тим паче, що цього дня ви можете зустріти свою людину.

ВОДОЛІЇ

Лише серйозне ставлення до проблем допоможе вам подолати всі перешкоди. Не виключено, що хтось з вашого оточення підкаже гарну ідею для додаткового заробітку, тому прислухайтеся до людей.

РИБИ

Вам буде важко вибрати певну лінію поведінки, яка не допустила б негативного розвитку подій. Вирішуйте складні питання, виходячи з конкретної ситуації. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень