Тільки для молодих: фермерам Рівненщини, яким ще немає 35-ти, надають субсидію

До 40 тисяч гривень на розвиток власного агробізнесу

Цьогоріч держава пропонує 12 тис. грн допомоги на розвиток власного агробізнесу (на одного члена фермерського господарства), однак не більше 40 тис. грн на кожне окреме господарство.

Утім, фермерському господарству, голові якого на момент подання заявки ще не виповнилося 35 років, бюджетну субсидію на 1 га надають одразу у максимальному розмірі без урахування інших членів господарства.

Ще одна програма бюджетних субсидій діє і для новостворених фермерських господарств:

У перші три роки після створення для провадження сільгоспдіяльності господарству надають допомогу у розмірі 3 тис. грн на 1 га.

 

При цьому загальний розмір допомоги не може перевищувати 60 тис. грн на одне фермерське господарство. Крім того, гроші виплачують лише за умови активного ведення сільськогосподарської діяльності.

Нагадаємо, цього року Уряд пропонує фермерам одразу шість великих програм допомоги за найбільш затребуваними напрямками. Торік державною підтримкою скористалися 120 господарств області.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень