Тату тепер вміють робити без болю, крові й дуже швидко

Нову техніку створили в інституті Джорджії

Науковці створили новий спосіб нанесення татуювань. Завдяки мікроголкам, новий спосіб є безболісним і безкровним. Вчені з Технологічного інституту в Джорджії впевнені, що таке тату можна зробити й самому.

– Це може бути способом не тільки зробити медичні татуювання більш доступними, але й створити нові можливості для косметичних татуювань через простоту нанесення, – зазначив керівник наукової роботи професор Марк Праусніц.

Для звичайних тату майстри використовують голки, які роблять від 50 до 3 тис. разів на хвилину, щоб нанести чорнило під шкіру. Це складний та доволі болючий процес.

Команда вчених запропонувала використовувати мікроголки з чорнилом, які перебувають у розчинній матриці.

Мікроголки мають певний шаблон, і кожна з них діє як піксель для створення татуювання будь-якої форми, малюнка або кольору.

У лікувальних закладах татуювання інколи роблять, щоб приховати шрами, провести повторну променеву терапію раку або відновити груди після операції на грудях.

Татуювання також можна використовувати замість браслетів, щоб повідомити про серйозні захворювання, такі як діабет, епілепсія або алергія.

Джерело: Факти

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень