«Кому война, а кому…»: «Підпірна стінка» як підстава для приватизації земель м. Рівне (ФОТО)

Зате родинам загиблих землі в місті безперечно НЕМАЄ

Україно вперто не хоче змінюватися і припиняти оборудки, які проводяться у нас повсюдно під виглядом «цілком законних» операцій.

Недавно ми почули, що громаду краю вирішили позбавити  частини Рівненського Онкодиспансеру через схему так званих «невід’ємних покращень».

Ми писали про це ТУТ

Головний лікар Григорій Максим'як на тлі будівлі, яку хочуть приватизувати

Сьогодні нове повідомлення:

Рівненське товариство «Голд С» хоче викупити земельну ділянку площею понад 2071 м кв на вул Київська, 100В (землі запасу). Тут планують створити об’єкт дорожнього сервісу.

 

Під таким означенням може бути АЗС, автомийка, СТО, готель, торговий об’єкт і будь-який заклад для обслуговування подорожніх.

 

Відповідний проєкт рішення з’явився на сайті Рівнеради. Його можуть винести вже на найближчу сесію 16 червня.

Київська 100 -- позначена червоною "краплею". Ми припускаємо, що земельна ділянка, яку хочуть приватизувати, знаходиться праворуч

«Підпірна стінка» як «законна підстава»

Підставою через яку названа компанія претендує на таку чималеньку ділянку в м. Рівне є т.з. «об’єкт нерухомості, що належить цій фірмі» і розміщений на згаданій землі.

Це – підпірна стінка 51,1 п.м.

Шпанів дає Добро?

Повідомляється, що

Вказана підпірна стінка є складовою частиною офісної будівлі з відкритою автостоянкою, яка знаходиться на сусідній земельній ділянці.

 

А...

 

Право власності на цю стінку зараеєстроване реєстратором Шпанівської сільради у 2020 році. Схожі прийоми раніше використовувалися іншими компаніями в схемах заволодіння міською землею.

Запропонований проєкт рішення – заключний етап продажу названої ділянки, адже у листопаді 2021 року Рівнерада дала згоду на розробку проєкту землеустрою названій компанії на цю ділянку.

На фото -- в глибині кадру -- Туалет біля "Авангарду". Його, кажуть, теж приватизували

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень