Сюрприз: директорку ЦНАПу у Рівному знову звільнили

Наталія Хомич каже – процедуру не дотримано

Очільницю рівненського ЦНАПу Наталію Хомич – знову звільнили з посади. Напередодні міський голова запросив директорку ЦНАПу до міської ради, та ознайомив з розпорядженням про звільнення. Для Наталії Хомич це стало сюрпризом:

Звісно, це сюрприз, 25 числа я отримала ухвали про призначення справи та апеляційну скаргу, де було вказано у п’ятиденний термін підготувала відзив. У мене було 5 днів, тобто вчора був останній день на подачу відзиву.

 

А міський голова мені повідомив, що 27 числа вже було винесене рішення… тобто позбавивши мене права на судовий розгляд, на відзив та на висловлення свого заперечення.

Про зміст рішення суду та мотиви Наталія Хомич нічого не знає, адже ще не отримала відповідного повідомлення з суду. За її словами, у міській раді не дотрималися процедури, тож після ознайомлення з рішенням суду вона готова позиватися знову.

Нагадаємо, що після попередньої судової тяганини Наталію Хомич поновили на посаді 13 травня 2022 року.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень