Сюрприз: директорку ЦНАПу у Рівному знову звільнили

Наталія Хомич каже – процедуру не дотримано

Очільницю рівненського ЦНАПу Наталію Хомич – знову звільнили з посади. Напередодні міський голова запросив директорку ЦНАПу до міської ради, та ознайомив з розпорядженням про звільнення. Для Наталії Хомич це стало сюрпризом:

Звісно, це сюрприз, 25 числа я отримала ухвали про призначення справи та апеляційну скаргу, де було вказано у п’ятиденний термін підготувала відзив. У мене було 5 днів, тобто вчора був останній день на подачу відзиву.

 

А міський голова мені повідомив, що 27 числа вже було винесене рішення… тобто позбавивши мене права на судовий розгляд, на відзив та на висловлення свого заперечення.

Про зміст рішення суду та мотиви Наталія Хомич нічого не знає, адже ще не отримала відповідного повідомлення з суду. За її словами, у міській раді не дотрималися процедури, тож після ознайомлення з рішенням суду вона готова позиватися знову.

Нагадаємо, що після попередньої судової тяганини Наталію Хомич поновили на посаді 13 травня 2022 року.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень