Компенсація за невикористану вiдпустку при звільненні: як її порахують?

На що може розраховувати працівник

Чи зарахують перiод перебування у вiдпустцi без збереження зарплати, якщо людина звільняється і має отримати компенсацію за невикористану відпустку?

Відповідь на це питання надали в Головному управлінні Держпраці у Дніпровському регіоні.

Так, ст. 9 Закону України «Про відпустки» визначає, що час, коли працівник фактично не працював, але за ним зберігалося місце роботи (посада) і йому не виплачувалася заробітна плата у порядку, визначеному ст. 25 і 26 цього Закону, зараховується до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку.

Тобто пiд час звiльнення працiвника йому має бути виплачена грошова компенсацiя за всi невикористанi ним днi щорiчної вiдпустки (ст. 24 Закону) з урахуванням перiоду перебування працiвника у вiдпустцi без збереження заробiтної плати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень