Ситуацію з невстановленою досі пам’ятною дошкою Герою АТО у Рівному з'ясували

Виявляється, про неї ніхто у міській владі не забув

Нагадаємо, що мама Героя АТО Сергія Голубєва Людмила розповідала, що її сину у місті досі не встановили пам'ятну дошку. Хоча він загинув у березні 2017 року. 

Але такі дошки встановлюють не раніше, ніж через рік після смерті людини. Це передбачено положенням про встановлення меморіальних дощок. Це пояснив головний спеціаліст міського управління культури й секретар комісії, яка розглядає питання зі встановлення пам’ятних дощок і найменування вулиць, Юрій Фаєвський:

Управління світи й адміністрація школи, в якій навчався Сергій, ініціювали звернення до міського голови щодо встановлення меморіальної дошки. Так як рік минув 12 березня, як загинув Сергій Голубєв. Звернення до міського голови буде розглянуте у встановленому порядку комісією. І думаю, що, звичайно, буде прийняте позитивне рішення.  

За словами Юрія Фаєвського, пам’ятну дошку Сергію Голубєву збираються встановити на школі №5. Коли саме це буде – поки він не може сказати. Але мамі Сергія для цього не потрібно нікуди звертатися. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень