Ситуацію з невстановленою досі пам’ятною дошкою Герою АТО у Рівному з'ясували

Виявляється, про неї ніхто у міській владі не забув

Нагадаємо, що мама Героя АТО Сергія Голубєва Людмила розповідала, що її сину у місті досі не встановили пам'ятну дошку. Хоча він загинув у березні 2017 року. 

Але такі дошки встановлюють не раніше, ніж через рік після смерті людини. Це передбачено положенням про встановлення меморіальних дощок. Це пояснив головний спеціаліст міського управління культури й секретар комісії, яка розглядає питання зі встановлення пам’ятних дощок і найменування вулиць, Юрій Фаєвський:

Управління світи й адміністрація школи, в якій навчався Сергій, ініціювали звернення до міського голови щодо встановлення меморіальної дошки. Так як рік минув 12 березня, як загинув Сергій Голубєв. Звернення до міського голови буде розглянуте у встановленому порядку комісією. І думаю, що, звичайно, буде прийняте позитивне рішення.  

За словами Юрія Фаєвського, пам’ятну дошку Сергію Голубєву збираються встановити на школі №5. Коли саме це буде – поки він не може сказати. Але мамі Сергія для цього не потрібно нікуди звертатися. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень