На Народному домі у Рівному встановили пам’ятну дошку

Журналісту

Народний дім на вулиці Симона Петлюри. 1

Звернулися за дозволом на це до міської влади Рівного з обласної Спілки журналістів і отримали його. Меморіальну дошку встановили Володимиру Шишкову.

Голова обласної організації Спілки журналістів Дмитро Тарасюк пояснив, що Народний дім обраний для цього тому, що тут є офіс журналістської організації:

У Народному домі розташований офіс обласної організації Спілки журналістів.

 

Володимир Шишков 25 років був відповідальним секретарем обласної журналістської організації. Загалом журналістиці віддав 40 з чимось років.

За словами Дмитра Тарасюка, меморіальну дошку встановили за кошт обласної Спілки журналістів.

Володимир Шишков

Додамо, що Володимир Шишков був кореспондентом, заввідділом редакцій районної, міської, обласної газет «Іскра» , «Красноє знамя» в республіці Комі в СРСР, «Слово правди», «Правда України», «Червоний прапор» у Рівненській області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень