![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Ко Патіст, відомий у Нідерландах журналіст і редактор, не приховує свого ставлення до України
Ко, який вже двічі був у Рівному з питань консультування місцевих журналістів, якось розповів, що не бачить різниці, до прикладу, між Угорщиною та Україною. Тому не бачить причин, чому б і наша держава в подальшому не стала членом ЄС, якщо цього бажають її громадяни.
Вперше у Рівному Патіст був восени 2014-го. Ко приїжджав на Радіо Трек. Тоді висловив неабияку підтримку європрагненням українців, а згодом, через буремні події на сході нашої держави, навіть організував збір фінансової допомоги для українця – мешканця Луганщини, вчителя англійської та німецької мов, що мешкає у Сєвєродонецьку.
У березні 2016-го екс-журналіст та редактор потужної нідерландської телерадіокомпанії «Вероніка», що має кореспондентів по всьому світу, знову побував у Рівному. Цього разу приїжджав на «Рівне 1»
Ко знову завітав на Радіо Трек (нас він часто називає своїми друзями). Він розповів, що референдум у Нідерландах – це не голосування "За" чи "Проти" ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Це висловлення ставлення голландців до політики Євросоюзу.
Тоді Ко пообіцяв, що розповідатиме у своєму місті Еммен про Україну та агітуватиме голосувати «За» власним прикладом та за допомогою жовто-блакитної символіки. Саме так Ко і вчинив.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК