Як голландець проголосував на референдумі після візиту до Рівного?

Ко Патіст, відомий у Нідерландах журналіст і редактор, не приховує свого ставлення до України

Ко, який вже двічі був у Рівному з питань консультування місцевих журналістів, якось розповів, що не бачить різниці, до прикладу, між Угорщиною та Україною. Тому не бачить причин, чому б і наша держава в подальшому не стала членом ЄС, якщо цього бажають її громадяни.

Вперше у Рівному Патіст був восени 2014-го. Ко приїжджав на Радіо Трек. Тоді висловив неабияку підтримку європрагненням українців, а згодом, через буремні події на сході нашої держави, навіть організував збір фінансової допомоги для українця – мешканця Луганщини,  вчителя англійської та німецької мов, що мешкає у Сєвєродонецьку.

У березні 2016-го екс-журналіст та редактор потужної нідерландської телерадіокомпанії  «Вероніка», що має кореспондентів по всьому світу, знову побував у Рівному. Цього разу приїжджав на «Рівне 1»

Ко знову завітав на Радіо Трек (нас він часто називає своїми друзями). Він розповів, що референдум у Нідерландах – це не голосування "За" чи "Проти" ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Це висловлення ставлення голландців до політики Євросоюзу.

Тоді Ко пообіцяв, що розповідатиме у своєму місті Еммен про Україну та агітуватиме голосувати «За» власним прикладом та за допомогою жовто-блакитної символіки. Саме так Ко і вчинив.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень