ON-LINE

Як голландець проголосував на референдумі після візиту до Рівного?

середа, 06 квітня 2016
Ко Патіст, відомий у Нідерландах журналіст і редактор, не приховує свого ставлення до України

{{1}}

Ко, який вже двічі був у Рівному з питань консультування місцевих журналістів, якось розповів, що не бачить різниці, до прикладу, між Угорщиною та Україною. Тому не бачить причин, чому б і наша держава в подальшому не стала членом ЄС, якщо цього бажають її громадяни.

{{2}}

Вперше у Рівному Патіст був восени 2014-го. Ко приїжджав на Радіо Трек. Тоді висловив неабияку підтримку європрагненням українців, а згодом, через буремні події на сході нашої держави, навіть організував збір фінансової допомоги для українця – мешканця Луганщини,  вчителя англійської та німецької мов, що мешкає у Сєвєродонецьку.

{{3}}

У березні 2016-го екс-журналіст та редактор потужної нідерландської телерадіокомпанії  «Вероніка», що має кореспондентів по всьому світу, знову побував у Рівному. Цього разу приїжджав на «Рівне 1»

{{4}}

Ко знову завітав на Радіо Трек (нас він часто називає своїми друзями). Він розповів, що референдум у Нідерландах – це не голосування "За" чи "Проти" ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Це висловлення ставлення голландців до політики Євросоюзу.

Тоді Ко пообіцяв, що розповідатиме у своєму місті Еммен про Україну та агітуватиме голосувати «За» власним прикладом та за допомогою жовто-блакитної символіки. Саме так Ко і вчинив.

{{5}}

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного