У Рівному провели майстер-клас із пальчикової терапії для читачів з особливими потребами

У відділі сімейного читання «Рівненської обласної бібліотеки для молоді»  студенти-волонтери РДГУ провели заняття для читачів з особливими потребами. За допомогою фарби і пальців вони створювали на папері художні образи.

Учасники майстер-класу отримали велике задоволення від власної творчості, від можливості малювати не пензликом, а пальцями. Заняття проходило в ігровій формі і під музичний супровід.

Як відомо, пальчикова терапія − одна з форм арт-терапії. На пальцях розташовані дивні енергетичні канали, пов’язані зі всією енергетичною системою людини. Пальчикова терапія дає прекрасний терапевтичний ефект, має гарну розслаблюючу дію, знімає стресові навантаження, розвиває дрібну моторику рук та художні здібності.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень