Вдови і матері Героїв АТО з Рівного звернуться сьогодні до влади Києва. Через смітники

Вони зберуться у центрі міста

Як розповіла представник рівненських дружин та матерів загиблих АТОвців Любов Шелкович, вони протестуватимуть проти наруги над пам'яттю про полеглих. Змусило їх до цього 

встановлення на вихідних сміттєвих баків та вбиралень біля меморіалу Стіна пам’яті полеглим бійцям АТО на Михайлівській площі у Києві.

Любов Шелкович зі сльозами розповіла:

Це акція проесту. Коли влада спромоглася на єдині квітники полеглим хлопцям - це поставити смітники, то, мені здається. що людям це не повинно бути байдуже, це повинно сколихнути. 

 

Сьогодні також наші матері поїхали до Києва на акцію-звернення до влади. І ми у Рівному на 11 годину біля Дошки пошани біля Воскресенського собору збираємося теж зробити звернення.

 

Хочемо звернути увагу. достукатися до влади і поставити на місце. Адже таке не має повторитися. Адже хлопці поклали життя за нашу Україну. А ніякій владі до Стіни пам'яті нема діла. Тільки волонтери за власний кошт там садять квіти, поливають їх.  

Нагадаємо, що влада Києва вже перепросила за встановлення на вихідних сміттєвих баків та вбиралень біля меморіалу Стіна пам’яті.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень