Місту на Рівненщині подарували старовинну ікону із зони АТО

Це образ Божої матері із стрілами обстрілів

Привіз ікону до свого міста міський голова Дубна Василь Антонюк, який, як повідомив, 23-24 лютого возив на схід волонтерську допомогу добровольчому батальйону «Волинь», військовій частині №301. Тут зустрічався з військовим капеланом отцем Олександром з міста Покровськ на Донеччині, з яким давно дружать волонтери. Cвященик і подарував ікону Дубну.

Детальніше розповів Василь Антонюк:

Він подарував ікону, яку забрав у церкві Київського патріархату в Авдіївці, яку розбомбили сепари. Він передав її Дубну, музею, щоб зберегти, тому що поки не довіряє місцевим.

За словами Василя Антонюка, ікона з підписом «Бережи вас Бог». Після АТО її не повернуть  Авдіївку. Вона зберігатиметься у музеї Дубенського історико-культурного заповідника.   

Василь Антонюк передав ікону музею

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень