У маршрутці Рівного образили дитину Героя АТО

Це сталося якраз у третю річницю загибелі від ран на сході його батька

Сина загиблого військовослужбовця В'ячеслава Мірошника – 14-річного Івана - водій маршрутки відмовився везти за посвідченням члена родини Героя АТО. Водій сказав хлопцю, що

з пільгами має їздити… його батько.

Коли Іван відповів, що тато загинув, водій все одно з нього взяв повну вартість поїздки.

Розповідає мама Івана, вдова Героя АТО, яка сама виховує трьох дітей, Любов Шелкович:

Я говорила з Ванею. Я пояснювала, що він має відстоювати свої права. Але дитина не хоче нічого слухати. Згоден заплатити, тільки щоб йому не ворушили душу. Каже: «Мамо, напевно, вони зовсім не мають можливості заробити, раз отак роблять». Ще й каже, що дав водію 5 гривень, а він взяв з нього повну вартість, а не як зі школяра.

За словами Любові Шелкович, так її сина образили не вперше. Схожий випадок був і в тролейбусі, де кондуктор теж відмовилася видати йому квиток за посвідченням члена родини Героя АТО. На жаль, Іван відмовився назвати номери маршрутки і тролейбуса, хоча і кондуктора, і водія маршрутки добре запам’ятав.

Це вже не один раз. І маму мого покійного чоловіка так само ображали. Це питання для нас, усіх сімей АТОвців, дуже болісне. Бо вже водії маршруток і вибачення просили, і звільняли їх. Але все одно нічого не міняється, - каже Любов Шелкович.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень