На Рівненщині - найбільш негативний приклад роботи перевізників у тіні?

Рівненську журналістку вразив приклад полтавчан

Редактор газети "Сім днів" Людмила Мошняга розповіла у Фейсбуці, як працюють перевізники на Полтавщині, і як їх контролюють:

Людмила Мошняга 12 квітня о 12:15 · Коли наші перевізники вимагають підвищення тарифів на проїзд, то владі варто було б вимагати від перевізників, щоб вони вивели свої доходи з тіні. Мабуть, Рівненська область в цьому плані - найбільш негативний приклад.

 

У людей це влаштовано інакше. На фото - квитки з Полтави до Миргорода. Ми їх придбали цілком легально в касі автовокзалу. Перед відправкою в рейс до автобуса зайшла контролер і перевірила, чи всі пасажири з квитками. На півдорозі між Полтавою і Миргородом на станції райцентру Велика Багачка підсіли нові пасажири і знову контролер перевірила квитки усіх пасажирів. І так само було й на зворотному шляху.

 

Скажіть, коли таке було в нашій області? Даєш водію гроші, і він везе тебе без квитка та навряд, чи звітує про всю виручку. Навряд чи платить податок з усього прибутку. У кращому випадку платить мізерний єдиний податок. І нема на них ніяких контролерів. Зате регулярно підвищують тарифи. Як покласти цьому край?

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень