![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Рівненську журналістку вразив приклад полтавчан
Редактор газети "Сім днів" Людмила Мошняга розповіла у Фейсбуці, як працюють перевізники на Полтавщині, і як їх контролюють:
Людмила Мошняга 12 квітня о 12:15 · Коли наші перевізники вимагають підвищення тарифів на проїзд, то владі варто було б вимагати від перевізників, щоб вони вивели свої доходи з тіні. Мабуть, Рівненська область в цьому плані - найбільш негативний приклад.
У людей це влаштовано інакше. На фото - квитки з Полтави до Миргорода. Ми їх придбали цілком легально в касі автовокзалу. Перед відправкою в рейс до автобуса зайшла контролер і перевірила, чи всі пасажири з квитками. На півдорозі між Полтавою і Миргородом на станції райцентру Велика Багачка підсіли нові пасажири і знову контролер перевірила квитки усіх пасажирів. І так само було й на зворотному шляху.
Скажіть, коли таке було в нашій області? Даєш водію гроші, і він везе тебе без квитка та навряд, чи звітує про всю виручку. Навряд чи платить податок з усього прибутку. У кращому випадку платить мізерний єдиний податок. І нема на них ніяких контролерів. Зате регулярно підвищують тарифи. Як покласти цьому край?
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Відсутність логіки? У маршрутках Рівного вчора везли запалені свічки
«Не пий 100, не їдь 100, живи 100», - Сергій Рибачок оцінив сервіс маршруток у Рівному
У Рівному в маршрутці відвалились двері (ФОТО)
У Рівному просять змінити плату за проїзд у тролейбусах
Як і кого з пільговиків найчастіше дурять водії маршруток на Рівненщині
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК