Сироту на навчання у Рівному поновили через суд

Хлопця-сироту, якого відрахували з вищого профтехучилища за неуспішність, суд поновив на навчанні. Інтереси 17-річного студента у суді відстоювала Рівненська міська прокуратура.

Зокрема, прокуратурою встановлено, що хлопця відрахували  у січні  2016 року з одного із рівненських училищ  у зв’язку з неуспішністю. Однак при цьому заклад освіти, будучи піклувальником неповнолітнього хлопця, не надав можливість йому перездати іспити, чим не виконав свій обов’язок щодо забезпечення права дитини-сироти на здобуття безкоштовної освіти. Крім того, керівництвом навчального закладу про відрахування дитини-сироти не повідомили орган опіки і піклування.

Як повідомляють з прокуратури, після відрахування дитина втратила стипендіальні виплати та кілька місяців перебувала без фактичного піклування та засобів для існування.

Рівненська місцева прокуратура звернулась до Рівненського міського суду з адміністративним позовом про скасування незаконного наказу керівництва навчального закладу з метою  надання дитині можливості  поновитись на навчанні в найкоротший термін. Судом позицію прокуратури підтримано та позов задоволено в повному обсязі, – зазначив заступник керівника Рівненської місцевої прокуратури Максим Горковенко.

Тепер хлопець-сирота матиме змогу продовжувати навчання шляхом перездачі іспитів, проживати в гуртожитку та отримувати соціальну стипендію.

Втім, відомо, що навчальний заклад у встановленому законом порядку подав апеляцію на рішення суду. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень