Свита Зеленського зганьбилась в Катарі по повній: як міг про подібне не знати міністр МЗС?

«Куди в них дивиться служба протоколу?!» (с)

ЗМІ обговорюють скандальну світлину з прийому Зеленського на вищому рівні в Катарі.

На ній двоє українських високопосадовців сидять, позакидавши нога на ногу: поряд з Єрмаком розвалився голова МЗС Кулеба.

В кадр потрапили лише ноги міністра, котрий за протоколом мав бути взагалі поряд з президентом, зазначають Патріоти України.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак і міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на прийомі у керівництва Катару сиділи без належної поваги, закинувши нога на ногу, демонструючи підошви туфель, що серед арабів вважається величезною образою і виявом неповаги.

Втім, і в західних країнах така поза на ділових переговорах недоречна.

 

Обличчя Єрмака видно на фотографії, а Кулебу впізнали по коричневому взуттю.

Експерти дивуються, куди дивилася служба протоколу і як правила міг порушити дипломат Кулеба.

«Не можна сидіти, поклавши ногу на ногу. Права рука вважається чистою, а ліва – ні (тому частування, наприклад, можна брати тільки правою рукою).

 

Також нечистими вважаються ноги, тому сидячи, не можна показувати підошви взуття. Те, як сиділи члени делегації, є проявом дуже великої неповаги.

 

До речі, дівчина на фото також порушила правила етикету, оголивши коліна.

 

Жінки в делегації повинні надягати брючний костюм або довгу спідницю (плаття).

 

Головне правило – уникати відкритих рук до ліктя і відкритих ніг вище коліна», - сказав експерт по арабських країнах, дипломат Андрій Романюк.

Натомість журналіст «Аль-Джазіри» Алі-Хассан Аль-Моссламані теж прокоментував пози Єрмака і Кулеби.

«Сидіти так, нога на ногу, звичайно не заведено. Джерела в оточенні еміра Катару поділилися, що у Тамім бін Хамад Аль Тані теж вважають це непристойним.

 

 Але водночас не можна говорити, що це катастрофічна ситуація і складно сказати, наскільки цей інцидент відіб'ється на відносинах і бізнесі між країнами.

Швидше за все, радикально нічого не зміниться, і на вигідні для Катару проєкти з Україною цей казус не вплине.

 

Але свої висновки, звичайно, в еміра зробили, і, можливо, будуть, скажімо так, більш стриманими в спілкуванні з Києвом», - сказав нам Аль-Моссламані.

Радіо ТРЕК у Telegram і Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень