Бо «наш президент – один з найкращих лідерів сучасного світу», як стверджує Єрмак?

«Слуга народу» проситиме Зеленського йти на другий термін, - Арахамія

[media=221050]

Голова політради «Слуги народу» Давид Арахамія заявив, що партія проситиме Володимира Зеленського йти на другий президентський термін, повідомляє Радіо Трек з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

За словами Арахамії, члени політичної партії «Слуга народу» мають намір закликати Володимира Зеленського балотуватися на другий термін.

«Ми будемо просити його йти на другий термін. А як він вирішить – це вже його особисте рішення», - сказав Арахамія на брифінгу після з'їзду партії в суботу, 13 березня.

Партія «Слуга народу» також затвердила нову редакцію свого статуту.

Відтепер у складі партії буде два великих керівних органи – політична рада, яку безпосередньо формує з'їзд партії, і національна рада громад. Аналогічна структура буде повторюватися на регіональному рівні.

Зокрема, й Олександр Дубінський, який потрапив під санкції США і був виключений з парламентської фракції «СН», увійшов до нового керівного органу партії – Національної ради громад.

Олександр Дубінський

Склад Нацради громад оголосив голова партії Олександр Корнієнко. Він уточнив, що Національна рада громад складається з голів обласних організацій партії та київської міської та криворізької міської організацій.

Так, туди увійшли голова Київської обласної організації партії Олександр Дубінський, Київської міської – Микола Тищенко, Криворізької міської – Юрій Корявченков.


Народний депутат Олександр Качура очолив Кримську республіканську організацію партії. Голова фракції «Слуга народу» у ВР Давид Арахамія увійшов до складу Нацради громад як очільник Миколаївської облорганізації партії.
 

Від Рівненщини до складу Нацради громад – очільник обласного осередку партії «СН» Юрій Ліпський

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень