Скандального Дубінського вигнали з фракції «Слуга Народу»

На засіданні

Скандального нардепа Олександра Дубінського виключили з фракції «Слуга народу», повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» член фракції Данило Гетманцев після оголошення результатів на засіданні фракції в понеділок.

«198 голосів було за виключення Олександра Дубінського з фракції. Сьогодні на засіданні фракції голосування не було, а було оголошення результатів», - сказав Гетманцев.

Він уточнив, що голосування тривало протягом трьох днів.

Як повідомлялося, 11 січня Вашингтон вніс до санкційного списку щодо України 11 фізичних осіб і організацій. Під санкції підпали сім громадян України, зокрема Дубінський, і чотири організації, що базуються, за даними Мінфіну США, в Україні. Ці заходи впроваджено проти них, оскільки у Вашингтоні вважають, що вони втручалися у виборчий процес у США.

За повідомленнями Мінфіну США, ці фізичні особи пов'язані з народним депутатом України Андрієм Деркачем, стосовно якого США впровадили санкції у вересні 2020 року «за спроби вплинути на президентські вибори в США 2020 року». Самого Деркача Мінфін у прес-релізі називає «російським агентом». Дубінський свій зв'язок із Деркачем заперечує.

Президент України Володимир Зеленський на засіданні фракції «Слуга народу» 25 січня запропонував Дубінському вийти з фракції, але той відмовився.

28 січня інтернет-сайт відеохостингу YouTube заблокував обліковий запис Дубінського Dubinsky.pro.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень