Мендель посварилася через «дії Зеленського» з Аслундом у Twitter (ФОТО)

Скандал до 8-го березня

Якщо говорити по-старому, то Андреас Аслунд – совєтолог. Він починав свою освіту з бакалавратури «російська, польська політологія», яку завершив у 1976 році. Правда вже магістерку та докторську Аслунд писав з економіки.

Про це ми читаємо на сайті «Укрзалізниці», членом наглядової ради якої цей добре відомий в Україні швед став за правління Зеленського.

Цікаво, що у вересні 2020 р. Аслунд звільнився з означеної посади і це важливо знати для розуміння деяких аспектів скандалу, який розгорівся між ним та прес-секретарем Зеленського у Twitter.

Як пише «Детектор Медіа», речниця президента України Юлія Мендель опублікувала в соцмережі Twitter посилання на свою статтю для американського аналітичного центру Atlantic Council.

Вона також написала, що президент Володимир Зеленський «готовий кинути виклик владі українських олігархів»:

«Попередні українські лідери багато говорили про деолігархізацію, але мало зробили. Зеленський прагне, щоб його дії говорили самі за себе», — зазначила Юлія Мендель.

Цей твіт прокоментував шведський економіст, старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд.

Він вважає, що головна проблема Зеленського — зв'язок з олігархом Ігорем Коломойським, проти якого голова держави публічно не виступає.

«Дійсно? Він може назвати Коломойського? Кинути виклик олігархам — взагалі нічого не означає. Тому всі так кажуть, але головна проблема — це Коломойський. Може, Зеленський про нього говорить? Або він все ще міцно із ним? Чому всі ці маріонетки Коломойського до сих пір його депутати?» — йдеться в коментарі економіста.

У відповідь Юлія Мендель звинуватила Аслунда в поширенні дезінформації начебто через те, що його звільнили.

Ось цей твіт, з якого почався скандал у перекладі на українську:

«Містер Аслунд, я дуже розчарована, що на вас так сильно вплинули занадто старі наративи дезінформації. Сподівалася, ви говорите, спираючись на якісну аналітику, а не тільки через те, що вас звільнили», — написала Мендель.

Аслунд попросив Мендель вибачитися, якщо вона не зможе привести приклад критичних висловлювань Зеленського про Коломойського.

Він також назвав олігарха «найбільшим аферистом України».

Речниця президента звинуватила економіста, що «він бореться словами, а Україна — діями». На що Аслунд відповів, що не бачить ніяких дій, так само як і відповідей на свої питання.

Однак, Мендель на останні зауваження Аслунда просто не відповіла.

Уся ця ситуація перетворилася на скандал, який широко висвітлює преса, і який може мати дуже негативні наслідки... Для Коломойського?

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень