Зеленський збирається за 10 років реанімувати занепалі села

Бо в селах немає роботи

Президент Володимир Зеленський заявив, що для відродження українського села насамперед необхідно подбати про робочі місця та відновити інфраструктуру. Про це повідомляє Радіо Трек з посиланням на сайт Президента.

Він повідомив про підготовку 1600 інфраструктурних проєктів у кожне село. Програма розрахована на 9-10 років. 500-600 проєктів зроблять за найближчі три з половиною – чотири роки.

Молодь та люди працездатного віку залишають села через відсутність роботи. А коли молоді залишають село, занепадають інші галузі, адже старшим людям, наприклад, не потрібні школи та дитячі садочки.

Глава держави наводить приклад позитивного досвіду з відновлення життя в селах  поблизу контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування у Щасті, Новотроїцькому, Станиці Луганській. Там було організовано роботу центрів адмінпослуг, банківських та поштових відділень, магазинів, аптек, і люди, серед іншого з сусідніх сіл, їх активно відвідують.

Володимир Зеленський зазначив, що

реалізація таких проєктів може бути профінансована коштом спонсорів або за підтримки бізнесу.

За словами президента, окремо для села також розробляються економічна програма, програма з розвитку АПК.

Треба багато грошей, але у нас велике бажання, – наголосив Володимир Зеленський.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень