Зеленський збирається за 10 років реанімувати занепалі села

Бо в селах немає роботи

Президент Володимир Зеленський заявив, що для відродження українського села насамперед необхідно подбати про робочі місця та відновити інфраструктуру. Про це повідомляє Радіо Трек з посиланням на сайт Президента.

Він повідомив про підготовку 1600 інфраструктурних проєктів у кожне село. Програма розрахована на 9-10 років. 500-600 проєктів зроблять за найближчі три з половиною – чотири роки.

Молодь та люди працездатного віку залишають села через відсутність роботи. А коли молоді залишають село, занепадають інші галузі, адже старшим людям, наприклад, не потрібні школи та дитячі садочки.

Глава держави наводить приклад позитивного досвіду з відновлення життя в селах  поблизу контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування у Щасті, Новотроїцькому, Станиці Луганській. Там було організовано роботу центрів адмінпослуг, банківських та поштових відділень, магазинів, аптек, і люди, серед іншого з сусідніх сіл, їх активно відвідують.

Володимир Зеленський зазначив, що

реалізація таких проєктів може бути профінансована коштом спонсорів або за підтримки бізнесу.

За словами президента, окремо для села також розробляються економічна програма, програма з розвитку АПК.

Треба багато грошей, але у нас велике бажання, – наголосив Володимир Зеленський.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень